• Dofinansowanie ZUS 2023

    Poprawa bezpieczeństwa pracy

  • 80% zwrotu dla naszych Klientów – BUR

    Dla Naszych klientów zwrot nawet do 80 % wynagrodzenia, które zapłacą naszej firmie za usługi doradcze , szkoleniowe i coachingowe 

  • Tarcza 2.0

    Otrzymaliśmy subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0.

O nas

Nazywam się Alicja Majkowska. Możliwe, że mieliśmy okazję poznać się wcześniej. Być może na szkoleniach, warsztatach rozwojowych, czy spotkaniach motywacyjnych, które prowadziłam? Całkiem możliwe, że uczestniczyliśmy w negocjacjach handlowych, w którym byłam moderatorem? Może spotkaliśmy się w ARiMR, kiedy pełniłam funkcję zastępcy dyrektora lub po prostu rozmawialiśmy, kiedy zarządzałam realizacjami inwestycji,  koordynowałam działania na linii klient – dostawca, inwestor – urząd. Może słyszałeś o mnie w trakcie rozmowy na temat pozyskiwania środków z Unii Europejskiej, czym zajmuję się od 15 lat.

Być może, jeszcze się nie znamy. Pomimo tego odważę się powiedzieć, że na wielu płaszczyznach jesteśmy podobni, jako osoby zarządzające na różnych szczeblach dajemy z siebie wszystko, żeby nasze firmy działały, żeby osiągały zyski materialne i być może te mniej policzalne. W pewnym momencie okazuje się, że „coś” nie gra. Doba nie ma 35 godzin. Zamiast iść do przodu ciągle rozwiązujemy problemy. Mamy czas tylko na działania operacyjne, a tworzenie strategicznych planów rozwojowych odkładamy, na nie wiadomo kiedy.

Byłam tam! Wiem, że tak jest! Motywowana ogromną pasją do ludzi, idąc do przodu przez ostatnie 20 lat po twardym gruncie polskiego biznesu, poznałam narzędzia i metody które działają w biznesie. Dzisiaj z dumą zapraszam do mojej Kancelarii Biznesu, na ulicy  Jeżyckiej w Poznaniu.  Jeśli mnie znasz to wiesz, że nie wyjdziesz stąd z pustymi rękami. Jeśli nie to spróbuj zaryzykować ?, zapraszam. Wspólnie z moimi asystentami pozyskamy dla Ciebie kasę unijną, przygotujemy biznesplan poda kredyt, zrobimy analizy finansowe, wygenerujemy pomysły, zmotywujemy Ciebie i Twoich pracowników do działania. Pomożemy Ci lepiej wykorzystywać zasoby ludzkie, dopiąć terminów realizacji inwestycji, pozyskamy na te inwestycje kasę. Damy Ci narzędzia, które działają w biznesie.

Nazywam się Alicja Majkowska i zapraszam do współpracy.